Aktualności Kursowe

Najbliższe zajęcia:

Wszystkich chętnych do dołączenia do Kursu Przewodników Górskich i Organizatorów Turystyki PTTK 2019/2020 lub naszego Koła, którym nie udało się dotrzeć na spotkania organizacyjne i dotychczasowe wykłady zapraszamy na najbliższe wydarzenia:

1. Wykład Geografia turystyczna gór Polski – Beskidy Zachodnie, który odbędzie się 13 listopada 2019 r. o godz. 18 w Bratniaku (sala 313).

2. Wykład Geografia turystyczna gór Polski – region gdański, który odbędzie się 18 listopada 2019 r. o godz. 18 w Bratniaku (sala 313).

3. Wykład Geografia turystyczna gór Polski – Beskidy Wschodnie, który odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godz. 18 w Bratniaku (sala 313).

4. Kolejne wykłady Kursu, które będą odbywać się w poniedziałki i środy od 18 w Bratniaku (o szczegóły można pytać poprzez e-mail: kurs@skpt.gdansk.pl).

UWAGA! 11 listopada 2019 r. z oczywistych względów (jesteśmy na Rajdzie Niepodległościowym) wykładu nie będzie.

Link do formularza zapisów na Kurs: https://forms.gle/PZXFhW4pceqDTQkJ9 

Zapisy na Kurs trwają do 23 listopada 2019 r. 

 

Zapraszamy również na najbliższe wyjazdy i wydarzenia:

1. Rajd Niepodległościowy (8-11 listopada 2019 r., Góry Stołowe)

2. II Wycieczka Kursancka (22/23 listopada 2019 r., nocna, Trójmiejski Park Krajobrazowy)

3. XLIV Nocny Marsz na Orientację "Darżlub" (7/8 grudnia 2019 r., tajemnica ;) ) - zapisy już ruszyły - więcej szczegółów tutaj.

Szczegóły na naszej stronie (poniżej) i profilu na Facebooku.

prezes:

Bartosz Pszczoliński

wiceprezes ds. szkolenia, kierownik kursu 2018/2019:

Szymon Kałużyński

wiceprezes ds. organizacji imprez, kierownik kursu 2019/2020:

Tomasz Radzikowski

członek zarządu ds. finansów:

Lucyna Milczarek

 

członek zarządu ds. szkolenia:

Ryszard Milczarek

 

członek zarządu ds. finansów:

Anita Czerwionka-Bielińska

członek zarządu ds. promocji:

Magda Ratkowska

członek zarządu ds. polityki informacyjnej:

Dorota Grześkowiak

członek zarządu ds. wsparcia IT:

Tomek Bieliński

 

 prezes:

Tomasz Radzikowski

wiceprezes:

Anita Czerwionka-Bielińska

 wiceprezes:

Szymon Kałużyński

  

członek zarządu:

Magda Ratkowska

członek zarządu:

Paweł Olecki

członek zarządu, kierownik kursu:

Ireneusz Myszka

 

członek zarządu:

Tomek Bieliński

członek zarządu:

Bartosz Pszczoliński

członek zarządu:

Dorota Grześkowiak

 

  prezes:

Anita Czerwionka

 
   

wiceprezes ds. finansów:

Ola Grześkowiak

wiceprezes ds. szkolenia:

Paweł Olecki

członek zarządu ds. kursu:

Aleksandra Hnatów

 

członek zarządu  ds. IT:

Tomek Bieliński

członek zarządu ds. imprez:

Tomek Radzikowski

członek zarządu ds. PR:

Dorota Grześkowiak

 

Prezes:

Anita Czerwionka

Wiceprezes d/s finansów:

Ola Grześkowiak

Wiceprezes d/s szkolenia:

Paweł Olecki

 

Członek Zarządu d/s organizacji imprez, Sekretarz:

Dorota Grześkowiak

Członek Zarządu d/s IT:

Tomek Bieliński

Członek Zarządu d/s PR:

Magda Ratkowska

 

Prezes:

Dorota Grześkowiak

Członek Zarządu:

Anita Czerwionka

Członek Zarządu:

Ola Grześkowiak

 
 

Członek Zarządu:

Magda Ratkowska

Członek Zarządu:

Tomek Bieliński

Członek Zarządu:

Paweł Olecki