Aktualności Kursowe

Nadal trwa nabór na Kurs Przewodnika Beskidzkiego. Jeśli widziałaś/eś plakat lub dostałaś/eś ulotkę i chcesz się dowiedzieć więcej zapraszamy na zajęcia do budynku Bratniak na PG sala 402.

W tym tygodniu:

23.10 godzina 18:30 - Wykład - Beskid Zachodni (wykład ogólny). Będzie graniówka do pokolorowania, więc przynieście mazaki. Prowadzi Ireneusz Myszka

25.10 godzina 18:00 - Wykład - Góry Świętokrzyskie
Prowadzi Joanna Machulska
Po wykładzie z Gór Świętokrzyskich (godzina 19:00) około 30 minutowe spotkanie organizacyjne o kursie.

26.10 godzina 18:30 - zapraszamy do Bratniaka na PG do pokoju 313 na wieczór gier i zabaw przy planszówkach. Koordynator Magdalena Ratkowska

W imieniu Andrzeja Szuksztula zapraszamy na popołudniowy spacer z przyrodą i "w przyrodę". Odwiedzimy jeden z parków otaczających Politechnikę Gdańską (Akademicki, w Królewskiej Dolinie - lub oba). Trwa wiosna, spróbujemy więc usłyszeć lub, w miarę możliwości również zobaczyć gatunki ptaków, które właśnie przystępują do lęgów.

Zbiórka przy Katedrze Pielęgniarstwa AM, ul Do Studzienki 38, Park w Królewskiej Dolinie, we wtorek 25 kwietnia o godzinie 17:00.

Zabieramy: lornetki (kto posiada), buty spacerowe, mogą być terenowe (być może zawitamy do lasu Wileńska, tam mogą się przydać).

Osobę posiadającą dyktafon do nagrywania ptasich głosów (lub system minijack mikrofon + telefon) organizator prosi o kontakt osobisty :-)

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/205742043261574